Beylikdüzü İstanbul, West Marine

Programlar

Aktivitelerimiz

Aylara göre gruplandırılmıştır..

Programlarımız minimum 12 hafta ve minimum 12 programdan oluşmaktadır. Her bir programın süresi 45 dakikadır.

Bebeklerimizin ve çocuklarımızın dikkat sürelerini baz alarak 5-10 dakikalık çeşitli aktiviteler toplam 45 dakikayı bulacak şekilde hazırlanmaktadır. Program süreleri, çocukların bir ortamda verimli vakit geçirebilecekleri dikkat süreleri hesaplanarak planlanmıştır. Bebeklerinizin bir ortama alışma, o ortamda kendini rahat hissetme ve sosyalleşmeye başlama aşamaları, aynı zamanda bebekteki gelişimleri gözlemlemek için gerekli olan süre göz önünde bulundurularak programlarımız minimum 12 haftadan oluşturulmuştur.

Baby Muma oyun programlarında başta Montessori felsefesi, Waldorf Pedagojisi, Emmi Pikler Reggio Emilia pedagojileri olmak üzere, dünya çapında etkisi kanıtlanmış en iyi programlardan esinlenilerek aktiviteler oluşturulmaktadır. Bu aktivitelerde bebeklerin kaba motor ve ince motor kaslarını geliştirici oyunlar oynanırken aynı zamanda dünyayı anlamlandırırken kullandığı beş duyu organına yönelik geliştirici oyunlar da oynanmaktadır. Akranlarıyla birlikte kaliteli aktiviteler ile işbirliği içinde vakit geçiren bebeğin sosyal ve dil gelişimine de aynı oranda yardımcı olmaktadır. Bütün bu gelişim basamaklarında çocuğunuzun kendine kattığı her gelişme sağ beynin gelişimini, dolayısıyla bilişsel gelişimini de desteklemektedir.

Programlar

Dünya çapında uygulanan ilk Türk bebek gelişim programıdır.
Bebek Masajı, Oyun, Bahçe, Spor ve müzik sınıflarının yer aldığı bebeklerin gelişim dönemlerine uygun olarak tasarlanmıştır.
Oyun

0-06 Ay, 06-12 Ay, 18-24 Ay, ve 24-36 Ay Arası Yaş Grupları

Müzik

06-12 Ay, 12-18 Ay, 18-24 Ay, ve 24-36 Ay Arası Yaş Grupları

Bahçe

06-12 Ay, 12-18 Ay, 18-24 Ay, ve 24-36 Ay Arası Yaş Grupları

Masaj

0-6 Ay Arası Yaş Grupları

Spor

18-24 Ay, ve 24-36 Ay Arası Yaş Grupları

Sukulent Hediyelik Hediyelik Sukulent Sukulent Satın Al