Masaj

Bebek Masajı

Duygusal Temas

Bebek masajı bebeklerle kurulan sözsüz bir iletişim yöntemidir. Bu iletişimin hayatın daha başında sevgi ve şefkate dayalı olarak kurulması çok önemlidir. Bebeklik döneminde beyin öğrenmeye çok açıktır.

Ebeveyn ve bebek arasında hayat boyu devam edecek güçlü bir bağın oluşumuna katkı sağlar.

Sindirim, dolaşım, boşaltım, sinir, hareket ve solunum sistemlerinin gelişmesini sağlar.

Beyin gelişimine büyük katkı sağlar.

Stresi azaltır, rahatlamayı sağlar. Kolik/gaz sancılarının azalıp/bitmesine yardımcı olur. Bebek stres anlarında kendi kendini rahatlatma tekniklerini içsel olarak öğrenmiş olur.

Doğum sırasında yaşanabilecek negatif deneyimlerin pozitife çevrilmesinde büyük rol oynar.

Bebek Masajı

Duygusal Temas

Bebekler için masaj

Eğitimimizde sadece tüm vücut bebek masajı öğretilmeyecek, bunun çok ötesinde bebeklerin iletişim kurma yöntemleri üzerinde durulacaktır.

Pratik olarak masaj öğretilmesi yanında dokunma, bebek ağlaması, bebek refleksleri, bağlanma, masajın faydaları, kolik/gaz sancıları, prematüre ve özel ihtiyaçlı bebekler ve birçok farklı alanda teorik bilgi paylaşılacaktır.

Gruplar

Diğer programlara göz atmak için bebeğinize uygun gruplardan birini seçebilirsiniz.

Anne

Anne adayları ve yeni Anne olanlar için kafanızdaki tüm soru işaretlerini ve problemleri gidererek sizi ilk günler ve aylar boyunca hiç yanlız bırakmayacağız. Baby Foundations bebeğiniz hakkında bilmediğiniz herşey.

Bebek

Baby Muma ile doğumdan ilk 12 aya kadar olan süreçte bebeğinizin öğrenme ve duygusal gelişimi açısından ihtiyacı olan tüm desteği anne ve bebeğe sunan ilk yerli anne ve bebek destek programlarından biridir.

İlk Adım

12 aydan 36 aya kadar olan bebeğinizin hayati fiziksel ve zihinsel becerilerini geliştirmesine yarıyacak aktiviteler ve eğlenceli maceralarla dolu Baby Todlers programına tüm annelerimiz ve bebeklerimiz davetli.

Sukulent Hediyelik Hediyelik Sukulent Sukulent Satın Al