0
Sepetinizde ürün yok.

Hakkımızda

Baby Muma Oyun Grubu ve Aktivite Merkezi

Bebeklik ve erken çocukluk dönemini kapsayan gelişim ve aktivite programıdır. Programlarımız ebeveynler ve bebekleri ile birlikte interaktif olarak tasarlanmıştır.

0-3 yaş dönemi zihinsel gelişim ve sağlıklı bir büyüme için çok kritik bir dönemdir. Bu dönemde bebekler çok hızlı büyür ve gelişirler. 3 yaşından sonraki dönemlerde büyüme ve gelişme hızı yavaşlar. Bebekler 3 yaşına geldiğinde beyin gelişiminin %90’ı tamamlanır. Bu süreçte çeşitli oyun ve aktivite programlarımız ile bebeklerin gelişimlerine katkıda bulunurken ebeveynlere de doğru yönlendirmeler ile destek vermek ve çocuklarına hayat boyu doğru yaklaşımlar ile yardımcı olmalarına ışık tutmak en önemli hedeflerimizdendir.

“Bir çocuk gelişir, dünya gelişir” felsefesiyle yola çıkarak hazırladığımız bütün programlarımızda bu felsefeye uygun bir şekilde son derece titiz ve özenle yaklaşmaktayız. Programlarımız uzman psikologlar, oyun terapistleri ve tecrübeli anneler tarafından, bebeklerin kendi ay dönemlerindeki gelişimlerini oyun ile gerekli uyaranlar verilerek destekleyici bir biçimde tasarlanmıştır. Programımıza devam eden bebeklerimize bir üst ay gelişim basamaklarına uygun kazanımların verilmesi desteklenmemektedir. Her çocuk kendi hazır bulunuşluk dönemine uygun oyunlar ile desteklenmektedir.